Функціональний мінімалізм, виготовлений в Україні.

Ці полиці ставляться одна на одну і повністю незалежні, вільні від будь-яких допоміжних конструкцій та утримуються власною вагою.

Із бажанням створити просте рішення для зберігання, Futon Art винайшов надійний продукт із чіткістю форми та функції. Це система із прямокутних блоків трьох розмірів, що об'єднуються в безліч варіацій.

Цей класичний дизайн та розміри вже десятиліттями використовуються у всіх країнах світу із різноманітних матеріалів. Полиці Futon Art створені із відомого нам матеріалу - натуральної сосни, обробленої для використання протягом багатьох років.

Ваша інсталяція може заповнити стіну книжками, стати перегородкою простору, або перетворити вільний куток на вежу із полиць. Так чи iнакше, ваша впорядкованнiсть пiдзарядить наше задоволення.

Виготовлено в Україні

Розмір :: 36 х 30 см (висота  х  глибина)


Одинарна :: 500 грн (ширина 36 см)

 

 

Подвійна :: 800 грн (ширина 72 см)

 

 

Подвійна видовжена :: 1000 грн (ширина 108 см)

 

 
 

Технічні характеристики ::

Зроблено з натуральної сосни, клеєної в щит, товщиною 20 мм, що дозволяє витримувати вагу до 20 кг. Ми вкрили деревину безпечним маслом для зручності в прибиранні. Полицi можна протирати вологою серветкою.

Масло для меблів ADLER Legno-Öl.
(ÖNORM EN 71-3 Безпека iграшок;)

 

Якщо кут нахилу складеної системи, через нерiвну або нестiйку пiдлогу, стає надто небезпечним, полицi можна прикрiпити до стiни. Для цього можете використати звичайні петлі для навісних полиць.

                                           - ВАЖЛИВО

Умови купівлі ::

По Києву полиці можуть доставлятися вже зібраними. Відправка в інше місто в упаковці Flat Pack з конфірматами, ключиком та фото-інструкцією.

До кожної полиці додається кліпса-зажим, які можна купити і додатково (набір з 5 шт коштує 250 грн)

До першої покупки дається 10 забивних ніжок, які також можна докупити (10 грн за шт).

Умови доставки та інша інформація - на загальних умовах купівлі.